A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Електронне направлення на аналізи

Нагадуємо, як пацієнтам безоплатно здати аналізи за Програмою медичних гарантій.Головна умова для безоплатних аналізів, якщо пацієнт не лікується в стаціонарі, — це наявність направлення. Якщо пацієнт лікується в умовах стаціонару, то всі необхідні аналізи передбачені стаціонарними пакетами надання допомоги й мають бути зроблені безпосередньо в лікарні. Для цього направлення не потрібно.

14:00 19.02.2024

Презентовано Рамку цифрової компетентності працівника охорони здоров’я

Рамка цифрової компетентності працівника охорони здоров’я – це важливий інструмент для впровадження освітніх ініціатив і формування державної політики, спрямованої на підвищення рівня цифрової грамотності, практичного використання засобів і сервісів цифрових технологій фахівців медичної сфери різних напрямів та категорій. 

09:58 15.02.2024

Як записатися до сімейного лікаря через Health24

Як записатися до сімейного лікаря КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ зайти за посиланням: https://h24.ua/organizacia/2882-kp-pcpmsd/doctors

13:58 13.02.2024

Допомагати в питаннях ментального здоровʼя.

 На початок 2024 року майже 70 тис. медичних працівників (сімейні лікарі, педіатри, терапевти, медсестри, медбрати, фельдшери тощо) пройшли навчання за програмою BOO3 mhGAP і можуть допомагати в питаннях ментального здоровʼя. Серед них — 16 тис. сімейних лікарів, а це — кожен третій.  Проблеми з ментальним здоров'ям може переживати кожен. Від депресії, стресу, безсоння, вигорання, емоційного дисбалансу ніхто не застрахований.  З початком повномасштабної війни допомога у сфері ментального здоров’я стала одним із пріоритетів Програми медичних гарантій. Для підтримки цього напряму НСЗУ реалізує окремий пакет з підтримки ментального здоровʼя — “Супровід і лікування дорослих і дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”. Допомогу в сфері ментального здоров’я надають сімейні лікарі, терапевти та педіатри, які працюють в закладах із договором на пакет “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги” та які пройшли навчання за програмою BOO3 mhGAP. Наразі понад 850 закладів первинної медичної допомоги мають відповідний контракт із НСЗУ. Сімейний лікар жодним чином не замінить психолога, психотерапевта або психіатра, але він зможе надати допомогу пацієнту і у разі потреби — перенаправити до вузького фахівця. Послуга є абсолютно безоплатною, адже надається у межах Програми медичних гарантій.  Знайти сімейного лікаря, який надає ментальну підтримку можна: - за допомогою онлайн-мапи на сайті НСЗУ в розділі “Е-дані” / “Аналітичні панелі (дашборди)” / Надавачі медичної допомоги за напрямом “Психологічна та психіатрична допомога”: https://cutt.ly/xwu337x2;  - відеоінструкція, як  користуватися  онлайн-мапою: https://www.facebook.com/nszu.ukr/videos/272127338758046; - зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.     Інтеграція послуги з ментального здоровʼя в систему первинної медичної допомоги є компонентом пріоритетного проєкту Міністерства охорони здоровʼя України у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я ініціативи першої леді Олени Зеленської. Комунікаційний супровід реалізується за підтримки ВОО3, Уряду Канади, Міжнародного Медичного Корпусу.

08:43 06.02.2024

4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку.

Сьогодні, 4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку. Це важливий час, щоб дізнатися більше про те, чому виникає хвороба, як її профілактувати та зменшити ризик появи онкологічних захворювань в цілому. 

09:08 04.02.2024

Хронічний стрес та вплив на організм.

Хронічний стрес виникає тоді, коли організм піддається впливу стресорів із такою частотою чи інтенсивністю, що вегетативна нервова система немає достатнього шансу активувати реакцію релаксації на регулярній основі. Тобто тіло залишається у постійному стані фізіологічного збудження. Це водночас прямо чи опосередковано впливає на майже всі системи організму.

15:10 29.01.2024

Ідентифікація пацієнта та пошук його в ЕСОЗ: хто може здійснювати та як?

Перед початком роботи з пацієнтом потрібно впевнитися, хто перед вами. Для цього треба провести ідентифікацію – впевнитися, що в документі, що посвідчує особу, людина, яка перед вами. Документи, які посвідчують особу, передбачені в пункті 1 статті 13 Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр”. Візьміть до уваги! Якщо пацієнт показує документи з Дії, то без сканування QR-коду, перевірка не є дійсною. 

11:33 29.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора