A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Для покращення роботи щодо мамографії

                       Шановні колеги!Для покращення роботи щодо мамографії - велике прохання записувати жінок через наш кол-центр на обстеження    (тел. 067-45-52-460) та оформляти  2 електронних  направлення:  на мамографію і консультацію онколога, тому що , як правило, консультація мамолога потрібна після мамографії. Наш кол-центр записує на мамографію і до мамолога  на один і той же день , щоб оперативно проконсультувати хвору. Повідомляйте про це жінок та скеровуйте їх на запис через кол-центр. Нагадую: мамографічне обстеження здійснюється жінкам, віком  ПІСЛЯ 40-років. До 40 років - УЗД молочних залоз. З профілактичною метою- 1 раз на 2 роки. Якщо є захворювання молочних залоз  і потрібна мамографія у віці до 40 років - це визначає лікар-онколог-мамолог і потрібно спочатку записатись на консультацію до мамолога. Дякую.

10:13 19.05.2022

19 травня відзначається Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами

Статистика свідчить, що в середньому кожна дванадцята людина в світі є носієм вірусу гепатиту В або C, проте рівень обізнаності людей про ці захворювання є вкрай низьким. Захворювання починається поступово, перебігає без симптомів і не проявляється тривалий час, тому гепатит (особливо, С) іноді називають “лагідним убивцею”.

10:25 18.05.2022

Міжнародний День ДНК

Щорічно 25 квітня в різних країнах світу відзначається незвичайне свято – Міжнародний День ДНК (DNA Day), в знак визнання важливості генетики і наукових досягнень, зроблених в цій області. Така дата була обрана в пам’ять про те, що 25 квітня 1953 року в журналі Nature вчені Джеймс Уотсон і Френсіс Крік спільно з Морісом Вілкінсом і Розалінд Франклін опублікували результати дослідження структури молекули ДНК.

09:29 25.04.2022

25 квітня – Всесвітній день боротьби проти малярії

Всесвітній день боротьби проти малярії, що відзначається щорічно 25 квітня, заснований ВООЗ на її 60 сесії в травні 2007 року. День присвячений пропаганді глобальних зусиль щодо забезпечення ефективної боротьби проти малярії.

09:20 25.04.2022

Пам'ятка Євромайдан SOS для жертв або свідків сексуального насильства під час війни

До сексуального насильства під час війни відноситься примусове роздя­гання, вимагання самопестощів, погрози сексуального характеру, загалом будь-який примус сексуального характеру або погроза вчинити це відносно іншої людини. Найбільш серйозним проявом є згвалтування у будь-яких формах.

12:00 21.04.2022

Запрацювали платформа і чат-бот із пошуку ліків для людей із ВІЛ

Центр громадського здоров’я запустив онлайн-платформу та чат-бот у Telegram. Ці ресурси допоможуть людям, які живуть із ВІЛ, знайти антиретровірусну терапію (АРТ) там, де вони перебувають: в Україні або за кордоном. 

12:17 13.04.2022

11 квітня - Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

Хвороба Паркінсона, викликається смертю нервових клітин і є одним з найбільш поширених нейродегенеративних захворювань в світі, істотно знижує якість життя. Вона не є смертельною. Близько 10 мільйонів людей на нашій планеті страждають від хвороби Паркінсона. Хворобу виявляють у людей старше 50 років. Жінки страждають частіше.

10:32 08.04.2022

Всесвітній день здоров'я

Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають це свято. Дата була обрана невипадково - 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров'я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети. Незважаючи на те, що з часом люди навчилися берегти навколишнє середовище і ретельніше піклуватися про свій стан здоров'я, існує маса невирішених проблем, на які важливо звертати увагу.

12:27 07.04.2022

Профілактика ботулізму

Через військову агресію росії багато українців опинилися в умовах, коли доступ до питної води та якісної їжі обмежений або зовсім відсутній. За таких обставин виникає загроза здоров’ю та навіть життю людини через харчові отруєння, викликані вживанням неякісних, зіпсованих або брудних продуктів. 

08:21 06.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора